fbpx
9 września 2017

Teledysk muzyczny

Teledysk (videoclip,klip) jest utworem audiowizualnym opracowanym i wyprodukowanym indywidualnie dla konkretnego utworu muzycznego. Teledysk ma na celu promocję utworu i jego wykonawcy. W obecnych czasach jest to jedna z najskuteczniejszych form promocji artysty lub zespołu muzycznego. Każdy wykonawca wie,że dobry teledysk to klucz do sukcesu, bowiem utwór muzyczny bez projektu VIDEO nie jest w ogóle rozpoznawalny na rynku muzycznym.

Produkcja teledysków to nasza pasja oraz wielka przygoda.

Nieustannie kształtujemy swój gust muzyczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego artysty, który się do nas zgłosi. Nasza oferta skierowana jest do artystów reprezentujących różne style muzyczne (pop, rock, hip-hop, metal, disco-polo i inne).

Produkcja teledysków składa się z kilku etapów, wśród których wyróżniamy 3 najważniejsze: tworzenie scenariuszy, realizacje nagrań i postprodukcje (montaż teledysków). Każdy etap tworzenia teledysku jest szczegółowo omawiany i analizowany z wokalistą lub zespołem. Służymy radą oraz kreatywnymi pomysłami, ale przede wszystkim liczymy się z oczekiwaniami i sugestiami Klienta. Dzięki temu, efekt końcowy naszej pracy jest zawsze zadowalający nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Montaż teledysków jest bardzo ważnym elementem podczas produkcji filmowej, gdyż nadaje ostateczną formę i wygląd projektu. Montaż teledysków to połączenie historii filmowej z utworem muzycznym. Z reguły fabuła teledysku jest spójna z tematem utworu, ale zdarzają się sytuacje, gdzie trzeba poskładać pozornie niepasujące ze sobą obrazy w spójną całość.

Ceny ustalane są indywidualnie.